Kde kúpiť koňa?

Osedlaný koník s jazdcom

Pri kupovaní koňa je najlepšie osloviť chovateľov vo svojom okolí. Ak sme žiadnych nenašli, alebo tí existujúci nenaplnili naše očakávania, na rad prichádzajú inzeráty. V špecializovanej tlači a na internete ich nájdeme mnoho. Najmä na internete existuje veľké množstvo zvieracích inzercií, kde sa dajú nájsť kone najrôznejších plemien, no iba niektoré z nich sú navštevované a obsahujú aktuálne ponuky.

Jednu z často aktualizovaných inzercií zvierat nájdeme aj na internetovej adrese http://www.zooburza.eu/sk/, ktorá obsahuje špecializované kategórie zamerané na dospelé kone, žriebätá, služby pre kone, ale i jazdecké a chovateľské potreby. Na svoje si tu prídu i chovatelia iných druhov zvierat, od psov, mačiek, hlodavcov, plazov, exotického vtáctva, až po hospodárske zvieratá a rastliny.

Na stránke sa nachádza aj diskusné fórum s množstvom tém, na ktorom si môžu chovatelia vymieňať svoje skúsenosti. Pre pridanie inzerátu alebo prehliadanie inzercie sa netreba registrovať. Tá sa vyžaduje iba pri diskutovaní na fóre.

Fotografia: © BigStockPhoto.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 4 Priemer: 3]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *